071 3430797

AKTUALNOŚCI

IMAGOTERAPIA  KACZOROWSKI & DANILOW
W tych filmach przedstawiono fragmenty szkoleń z profesjonalnego kursu Imagoterapii Kaczorowski&Daniłow  dla psychologów, lekarzy, terapeutów, fizjoterapeutów i osób zainteresowanych w pracy z podświadomością.
Zastrzegamy ażeby nie wzorować się na fragmentach treści wyjętych z kontekstu ćwiczeń i nauki wprowadzania w trans hipnotyczny, ponieważ w nich są zawarte metody werbalne i niewerbalne, oddziaływania hipnoterapeuty na osoby poddane hipnozie i hipnoterapii.
W szkoleniach zostały przedstawione różne metody i techniki hipnozy i hipnoterapii w różnych dziedzinach życia, w tym również przez dr Daniłowa została przedstawiona hipnoza ekstremalna, wojskowa jak również terapeutyczna. Dlatego też wzorowanie się, czy też naśladowanie tych metod może spowodować nieprzyjemne i niebezpieczne efekty
 
Podkreślamy w każdych takich filmach, że: "Hipnoza estradowa nie jest terapią, ani też terapia nie jest estradą".
Film nie może zastąpić szkolenia osób wykwalifikowanych, jedynie w tych filmach przedstawiamy fragmenty materiałów szkoleniowych, które mają na celu zapoznać osoby zainteresowane szkoleniem z zakresu Hipnozy i Hipnoterapii wg metody Imagoterapii Kaczorowski&Daniłow chcących włączyć te metody do dotychczasowej pracy terapeutycznej.

Kursy i seminaria Imagoterapii

This page require Adobe Flash 9.0 (or higher) plug in.

Filmy

Rozmowy z Daniłowem

IMAGOTERAPIA KACZOROWSKI&DANIŁOW - PANEL DYSKUSYJNY
Rozmowy z Daniłowem

Kurs DUMA

Jest to kurs dla wszystkich osób chcących uruchomić własny potencjał umysłowy, intelektualny i fizyczny oraz osiągnąć sukcesy życiowe i wykorzystać swoje ukryte możliwości, zdolności i wartości.
Kurs DUMA

Wywiady w Radio i TV

Zapraszam do obejrzenia materiałów filmowych z telewizyjnych nagrań programów TV od 1998 roku oraz audycji radiowych w których zostały przedstawione różne techniki i metody hipnoterapii i hipnozy pokazowej spektakularnej w różnych kontekstach
Wywiady w Radio i TV

Kurs Hipnozy

IMAGOTERAPIA KACZOROWSKI & DANILOW W tych filmach przedstawiono fragmenty szkoleń z profesjonalnego kursu Imagoterapii Kaczorowski&Daniłow dla psychologów, lekarzy, terapeutów, fizjoterapeutów i osób zainteresowanych w pracy z podświadomością.
Kurs Hipnozy

FILMY TELEWIZYJNE I PROGRAMY

apraszam do obejrzenia materiałów filmowych z telewizyjnych nagrań programów TV od 1998 roku w których zostały przedstawione różne techniki i metody hipnoterapii i hipnozy pokazowej spektakularnej w różnych kontekstach.
FILMY TELEWIZYJNE I PROGRAMY

Dostępne płyty

Dostępne książki

hipnoterapia tanio wrocław

top