071 3430797

AKTUALNOŚCI

Niesamowite relacje w transie hipnotycznym osób poddanych hipnozie regresywnej wzbudzają silne emocje i przeżycia w osobach oglądających ten film.
Są to filmy eksperymentalne w którym uczestniczą specjaliści w tym lekarze, psycholodzy i terapeuci.
Filmy te zostały nagrane za zgodą osób poddanycj hipnozie, jako eksperyment w celach poznawczo-szkoleniowych.
Dr Andrzej Kaczorowski wraz z swoimi asystentami na co dzień przeprowadzają podobne seanse w przypadkach wniknięcia innych energii w podświadomość pacjenta-klienta w celach uwolnień.

Proszę nie wzorować się na tym filmie, że każda osoba musi tak reagować.Każdy seans jest indywidualny i inny, ponieważ każda osoba inaczej reaguje w czasie indywidualnego seansu. Ponadto prosimy ażeby tych metod nie naśladować ponieważ w technikach dr Andrzeja Kaczorowskiego przy indywidualnych seansach i zbiorowych są ukryte nierozpoznawalne i niewerbalne metody oddziaływania na osoby poddane hipnoterapii.

Ten filmy mają jedynie cel edukacyjno-poglądowy, poznawczy i przybliżający zachowanie osób poddanych głębokim transom hipnotycznym.
Hipnoza jest poważnym narzędziem terapeutycznym i może być stosowana przez osoby wykwalifikowane i uprawnione do jej wykonywania.

Egzorcyzmy i uwolnienia duchowe

This page require Adobe Flash 9.0 (or higher) plug in.

Filmy

Rozmowy z Daniłowem

IMAGOTERAPIA KACZOROWSKI&DANIŁOW - PANEL DYSKUSYJNY
Rozmowy z Daniłowem

Kurs DUMA

Jest to kurs dla wszystkich osób chcących uruchomić własny potencjał umysłowy, intelektualny i fizyczny oraz osiągnąć sukcesy życiowe i wykorzystać swoje ukryte możliwości, zdolności i wartości.
Kurs DUMA

Wywiady w Radio i TV

Zapraszam do obejrzenia materiałów filmowych z telewizyjnych nagrań programów TV od 1998 roku oraz audycji radiowych w których zostały przedstawione różne techniki i metody hipnoterapii i hipnozy pokazowej spektakularnej w różnych kontekstach
Wywiady w Radio i TV

Kurs Hipnozy

IMAGOTERAPIA KACZOROWSKI & DANILOW W tych filmach przedstawiono fragmenty szkoleń z profesjonalnego kursu Imagoterapii Kaczorowski&Daniłow dla psychologów, lekarzy, terapeutów, fizjoterapeutów i osób zainteresowanych w pracy z podświadomością.
Kurs Hipnozy

FILMY TELEWIZYJNE I PROGRAMY

apraszam do obejrzenia materiałów filmowych z telewizyjnych nagrań programów TV od 1998 roku w których zostały przedstawione różne techniki i metody hipnoterapii i hipnozy pokazowej spektakularnej w różnych kontekstach.
FILMY TELEWIZYJNE I PROGRAMY

Dostępne płyty

Dostępne książki

hipnoterapia tanio wrocław

top