071 3430797

AKTUALNOŚCI

Filmy z hipnozy i hipnoterapii wg. metody Imagoterapii Kaczorowskiego z seansów zbiorowych uzdrawiających i indywidualnych   przeprowadzonych  przez  Andrzeja  Kaczorowskiego z Marleną Anderson  w Toronto.

Zapraszamy również do obejrzenia ciekawych fragmentów filmów ze spotkań w Kanadzie Kaczorowskiego z Polonią Kanadyjską i udziałem ich w sesjach seansów zbiorowych i indywidualnych, wykładach i wywiadach radiowych.

Ponadto zapraszamy do obejrzenia innych filmów z wywiadów radiowych dr Andrzeja Kaczorowskiego w Radiu Polonia Toronto.

Seanse zbiorowe i indywidualne w Londynie

This page require Adobe Flash 9.0 (or higher) plug in.

Filmy

Rozmowy z Daniłowem

IMAGOTERAPIA KACZOROWSKI&DANIŁOW - PANEL DYSKUSYJNY
Rozmowy z Daniłowem

Kurs DUMA

Jest to kurs dla wszystkich osób chcących uruchomić własny potencjał umysłowy, intelektualny i fizyczny oraz osiągnąć sukcesy życiowe i wykorzystać swoje ukryte możliwości, zdolności i wartości.
Kurs DUMA

Wywiady w Radio i TV

Zapraszam do obejrzenia materiałów filmowych z telewizyjnych nagrań programów TV od 1998 roku oraz audycji radiowych w których zostały przedstawione różne techniki i metody hipnoterapii i hipnozy pokazowej spektakularnej w różnych kontekstach
Wywiady w Radio i TV

Kurs Hipnozy

IMAGOTERAPIA KACZOROWSKI & DANILOW W tych filmach przedstawiono fragmenty szkoleń z profesjonalnego kursu Imagoterapii Kaczorowski&Daniłow dla psychologów, lekarzy, terapeutów, fizjoterapeutów i osób zainteresowanych w pracy z podświadomością.
Kurs Hipnozy

FILMY TELEWIZYJNE I PROGRAMY

apraszam do obejrzenia materiałów filmowych z telewizyjnych nagrań programów TV od 1998 roku w których zostały przedstawione różne techniki i metody hipnoterapii i hipnozy pokazowej spektakularnej w różnych kontekstach.
FILMY TELEWIZYJNE I PROGRAMY

Dostępne płyty

Dostępne książki

hipnoterapia tanio wrocław

top