071 3430797

AKTUALNOŚCI

OSTRZEŻENIE

Osoby oglądające moje pokazy hipnozy estradowej i telewizyjnej ostrzegam przed naśladowaniem i eksperymentowaniem na innych przez przypadkowe osoby nie kompetentne. W moich metodach są ukryte niewerbalne i nierozpoznawalne techniki oddziaływania na innych. Proszę o potraktowanie tego ostrzeżenia poważnie żeby nie zaszkodzić innym. Hipnoza jest poważnym narzędziem i może być stosowana tylko przez osoby wykwalifikowane i uprawnione do jej wykonywania

 

WAŻNA INFORMACJA

Filmy ze zbiorowych seansów hipnozy i nagrań telewizyjnych nie mają nic wspólnego z terapią. Fragmenty materiałów archiwalnych z filmów, nagrań i opisów na moich stronach internetowych mają jedynie cel poglądowy, poznawczy i przybliżają działania nieznanych w terapii metod werbalnych nie werbalnych hipnozy

"HIPNOZA ESTRADOWA NIE JEST TERAPIĄ

A HIPNOTERAPIA NIE JEST ESTRADĄ"

Wszystkie filmy dostępne są na naszym kanale YouTube.com

 

 

 

 

 

PROFESJONALNY KURS

HIPNOZY I HIPNOTERAPII

WG. METODY "IMAGOTERAPII"

KACZOROWSKI&DANIŁOW

 

 

 

Skierowany do psychologów, lekarzy, pedagogów, terapeutów, fizjoterapeutów, ratowników i służby medycznej, oraz osób  pracujących z pacjentami i podopiecznymi.

W zakresie psychoterapii, psychoanalizy, hipnoterapii, terapii indywidualnych i grupowych oraz pracy psychologicznej z świadomością i podświadomością, wspomagania procesu leczenia i uzdrawiania psychiki, ciała i duszy. 

Ponadto zapraszam również osoby pragnące świadomie zarządzać energetyką organizmu i skutecznie pracować z podświadomością w innych dziedzinach życia.

Jak również wszystkich zainteresowanych zmianą dotychczasowego programu życiowego, zdrowotnego, psychicznego, osobistego i zawodowego. 

Jak również osoby, które chcą nauczyć się i poznać nowe techniki Autohipnozy Świadomej i Nieświadomej w pracy ze swoimi problemami psychicznymi zdrowotnymi i życiowymi.

 

Wykładowcy:

- dr Andrzej Kaczorowski psycholog-hipnoterapeuta

- dr Aleksander Daniłow psychiatra-hipnoterapeuta

- mgr Jarosław Filipek ter. man.-hipnoterapeuta

 

Celem kursu jest profesjonalne przygotowanie uczestników do posługiwania się technikami hipnotycznymi w samodzielnej pracy terapeutycznej z pacjentem, podopiecznym oraz klientem: 

Hipnoza i Hipnoterapia w zakresie wspomagania leczenia: 

 • Leczenie chorób psychosomatycznych, nerwic, lęków, emocji, depresji i bezsenności, itp.

 • Uwalnianie z nałogów i uzależnień: alkoholu, tytoniu, narkotyków, manii, itp.

 • Redukcja zaburzeń odżywiania przy otyłości,  nadwadze bulimii i anoreksji z likwidacją przyczyn.

 • Wzmacnianie koncentracji, pamięci i efektywnego procesu uczenia również języków obcych.

 • Doskonalenie umiejętności przemawiania i wystąpień.

 • Wzmocnienie poczucia własnej wartości i pewności siebie, odwagi, zadowolenia, optymizmu itp.

 • Regresja wieku i reinkarnacyjna, oraz progresja wieku.

 

Fenomen Hipnozy jako zjawisko w terapii z pacjentami, 
Hipnoterapia – zmiana programu podświadomości 
Hipnoza i Autohipnoza w pracy z podświadomością. Psychoanaliza z autorską metodą "IMAGOTERAPII " 
Kaczorowskiego&Daniłowa

Oraz praktyczne ćwiczenia i warsztaty ze słuchaczami kursu hipnozy i zastosowaniu hipnoterapii przy wyżej wymienionych problemach.

Atrakcją seminarium są ekstremalne ćwiczenia pod kierunkiem bioterapeuty Jacka Stążki - chodzenie po szkle oraz chodzenie po żarach.

Zajęcia odbywają się w Gabinecie Hipnoterapii we  Wrocławiu

Zapraszamy na film z ostatniego kursu:

Kurs Hipnozy i Hipnoterapii Kaczorowski&Daniłow marzec 2016 r. - film z pierwszego dnia kursu.

Ponadto zapraszamy do pozostałych filmów Kaczorowskiego na YouTube

Zapraszamy także na stronę facebook.com/kaczorowski.kursy, gdzie znajdują się informacje oraz zdjęcia z poprzednich seminariów, a także informacje o tych dopiero zbliżających się.

Informacje i zapisy

 

Gabinet Psychologiczno-Hipnoterapeutyczny

Wrocław, ul. Gostyńska 13

Tel. 71/ 343 07 97 , kom. 601 99 70 17

mail: kurs.hipnoza@gmail.com

www.facebook.com/kaczorowski.info

www.kaczorowski.info.pl

Program tematyczny obejmuje wykłady i ćwiczenia praktyczne


Hipnoza w terapii 
•    Wpływ hipnozy na organizm człowieka 
•    Hipnoterapia -alternatywna metoda leczenia 
•    Hipnoterapia – zmiana programu podświadomości 
•    Osobowość i kwalifikacje skutecznego hipnoterapeuty 
•    Hipnoza w leczeniu chorób psychosomatycznych 
•    Klasyfikacja pacjentów 
•    Test podatności na hipnozę 
•    Prawidłowo przeprowadzony wywiad 
•    Hipnoza u osób trudnych 
•    Przebieg sesji terapeutycznej 
•    Psychoanaliza 


Autorska metoda hipnozy dr Kaczorowskiego Imagoterapia 
Uwolnienia psychosomatyczne podczas sesji 
Autohipnoza - praca z własną podświadomością 
Hipnoza w pytaniach i odpowiedziach:


1. Na czym polega fenomen hipnozy 
2. Historia hipnozy 
3. Odmienne stany świadomości 
4. Nasza podświadomość 
5. Wpływ hipnozy na procesy w mózgu 
6. Zrozumieć umysł 
7.Trafne rozumienie stanu hipnotycznego 
8. Fazy stanu hipnotycznego 
9.Metody indukcji hipnotycznych 
- werbalne i niewerbalne 
- szybkich indukcji 
10.Metody pogłębiania transu 
11. Sugestie hipnotyczne i posthipnotyczne 
12.Metody wyprowadzania 
13.Praca z „oporem” 
14.Stany sugerujące ostrożność w stosowaniu hipnozy 
Zaawansowane metody hipnozy 
•    Hipnoza regresyjna 
•    Hipnoza reinkarnacyjna 
•    Hipnoza progresywna 
•    Hipnoza zbiorowa i estradowa

 

Po zakończeniu kursu warsztatów Poziomu I i II kursanci otrzymują zaświadczenie - dyplom o uczestnictwie w kursie i zaliczeniu sesji indywidualnej z wynikiem pozytywnym, który upoważnia do wydania Certyfikatu Hipnoterapeuty wg. metody Kaczorowskiego "Imagoterapii" oraz Daniłowa "Psychoterapii psychoanalitycznej" po zaliczeniu III zjazdu (3 sesji)

 

Każdy z uczestników Kursu Hipnozy i Hipnoterapii aby uzyskać certyfikat musi odbyć 3 sesje. Każda sesja składa się z 3 osobnych warsztatów/seminariów-zjazdów odbywających się w ustalone weekendy (od piątku do niedzieli)

Zapraszam do zapoznania się z pisemnymi i filmowymi opiniami wykładowców szkoleń, kursów i warsztatów z zakresu hipnozy, hipnoterapii i autohipnozy wg. metody "Imagoterapii":​

Dr Aleksander Daniłow – lekarz medycyny, psychiatra, seksuolog, z instytutu Medycznego w Charkowie. Psychoterapeuta z zakresu hipnozy klinicznej, medycznej, przewodniczący niezależnego Stowarzyszenia Psychoterapeutów na Ukrainie. 
leczenie hipnozą wrocławJest popularnym hipnotyzerem i hipnoterapeutą nie tylko na Ukrainie, ale również w Europie. Teoretyk i praktyk. Jest twórcą autorskiej metody psychoterapii i psychoanalizy w hipnozie. Jego ogromna skarbnica wiedzy na temat psychiki człowieka, oraz problemów z tym związanych, pozwala mu docierać do najgłębszych pokładów nieświadomości, podświadomości i nadświadomości. 
Jest zdania, że bez przeszłości nie można zmienić przyszłości. Do regresji i technik imagoterapi Kaczorowskiego podchodzi z uznaniem i szacunkiem. Choć jak sam przyznaje jego umysł świadomego akademika, trudno pojmuje reinkarnację wg filozofii Kaczorowskiego. W połączeniu wiedzy i umiejętności Daniowa i Kaczorowskiego powstały wyjątkowe i niepowtarzalne teorie i materiały szkoleniowe, dla lekarzy psychologów i terapeutów. To właśnie oni od wielu lat prowadzą wykłady i szkolenia podwyższające kwalifikacje tej grupy zawodowej. 

Jest już znaczne grono znanych, przeszkolonych i z powodzeniem wykorzystujących zdobytą wiedzę z zakresu hipnozy i hipnoterapii, terapeutów nie tylko na terenie Polski, ale i za granicą. Andrzej nazywa Aleksandra swoim nauczycielem, chociaż są w jednym wieku. Obydwaj wyznają zasadę, że psychiki i duszy człowieka, nie można wyleczyć chemią. Na ludzkie myśli i właściwe postępowanie nie wymyślono jeszcze tabletki i raczej to się nie stanie. Na umysł i podświadomość można działać słowem i energią zmieniając jego program, myśli i postępowanie. Wiedza medyczna dr Aleksandra Daniłowa na pewno przyczyniła się do polepszenia pracy psychologicznej i dydaktycznej Andrzeja Kaczorowskiego. Choć z pewną rezerwą podchodzi do zagadnień teologicznych, to jednak wykorzystuje techniki psychologiczne i teologię w IMAGOTERAPII. Aleksander przed wielu laty powiedział do Andrzeja, (to co robisz, z reinkarnacją wchodząc w duszę człowieka jest imaginacją psychiczną). Na tej to właśnie opinii Kaczorowski oparł i opracował własną metodę imagoterapii. Polega ona na połączeniu doznań psychiki, emocji, uczuć i doznaniami duchowymi. Precyzyjna podróż na głębsze pokłady podświadomości, gdzie nie ma już czasu ani przestrzeni. Wspólne, wykłady, pokazy hipnozy zbiorowej i uzdrawiającej, Daniłowa i Kaczorowskiego na sesjach wyjazdowych w różnych krajach, zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. 
Wypełnione sale po brzegi stanowią ich żywioł. Im większe zgromadzenie, tym lepsze efekty uzdrawiające i bardziej fascynujące pokazy. To publiczność ocenia pokaz, poznaje hipnozę estradową, techniki terapeutyczne i jest często świadkiem uzdrowień. Dla hipnotyzera to nowy poligon doświadczalny. Duża zbiorowość wytwarza ogromne pokłady energii, które umiejętnie wykorzystane przez hipnotyzera - hipnoterapeutę owocują, doprowadzają do cudownych ozdrowień w innych okolicznościach bardzo trudnych, lub wręcz niemożliwych do osiągnięcia. Ten fenomen oddziaływania na podświadomość dociera do coraz większej grupy osób. Wiara czyni cuda, takiego zdania jest również dr A. Daniłow, 

Podstawą hipnoterapii jest psychoanalityczne szkolenie. 
W hipnozie są przekazywane nie tylko słowa, ale inne sygnały, które wyrażamy przez postawę ciała, a także przez nieświadome wewnętrzne nastawienie do przeniesienia.

Zgodność terapeuty z samym sobą i ze swoimi wypowiedziami jest ważniejsza od umiejętności technicznych – mówi dr A. Daniłow:
„Możecie być świetni technicznie, ale jeżeli nie będziecie pewni głosowo, w geście będziecie zdystansowani do pacjenta to wtedy żadna technika nie pomoże. Jeżeli hipnoza ma za zadanie pobudzić odpowiedni rozwój pacjenta to wszystkie zastosowane w terapii rozwiązania muszą być zgodne wewnętrznie. Dlatego najważniejszą sprawą  dla terapeuty jest postawa i etyka”. 
Życzę sukcesów, Dr Aleksander Daniłow.

 

 

******************

Dr Andrzej Kaczorowski - psycholog - doktor medycyny naturalnej i teologii. Jest absolwentem wielu znanych ośrodków uzdrawiania i leczenia w kraju i za granicą, gdzie również szkoli się w innych metodach hipnozy i autohipnozy. 

Jest czołowym hipnoterapeutą, hipnotyzerem i hipnologiem w Polsce, który łączy hipnozę terapeutyczną z innymi technikami hipnozy w różnych dziedzinach życia tj. sporcie, edukacji, medycynie ludowej, kryminalistyce,  biznesie, polityce włącznie z pokazami estradowymi i seansami uzdrawiającymi. 

Ukończył Moskiewską Szkołę Hipnozy oraz Pedagogiczny Uniwersytet w Moskwie ze stopniem doktora i kandydata psychologicznych nauk oraz w kształcił się w Instytucie Medycyny Naturalnej, Teologii i Psychologii. 
Prowadzi kursy i szkolenia dokształcające profesjonalnej hipnozy terapeutycznej, hipnoterapii i autohipnozy dla lekarzy, psychologów, pedagogów, terapeutów, ratowników medycznych i fizjoterapeutów w kraju i za granicą. 
Współpracuje z żoną dr Zofią Górnicką-Kaczorowską, lekarzem medycyny ogólnej, homeopatą, irydologiem oraz innymi Gabinetami Lekarskimi i Gabinetami Medycyny Naturalnej.

Jego wiedza i nauka hipnozy u najlepszych nauczycieli za granicą, w kraju, a szczególnie w Rosji pozwalają mu osiągać sukcesy w hipnoterapii. 
Wspólnie z psychologami i lekarzami prowadzi doświadczenia z  metodami i technikami dotychczas nieznanymi z pogranicza zjawisk paranormalnych, energoinformacyjnych, parapsychologicznych.

W celach poznawczych i w celu przybliżenia ludziom fenomenu hipnozy demonstruje pokazy estradowe, na których demonstruje dotychczas nieznane techniki i tajniki hipnozy jak również zbiorowe seanse uzdrawiające, z przekazem energii, w których uczestniczą współpracujący z nim terapeuci i asystenci. 
Dr Andrzej Kaczorowski przeprowadza wszystkie typy seansów hipnotycznych: afirmacyjne, regresyjne, reinkarnacyjne, prekognicyjne, zbiorowe i - z rzadka - estradowe.

Swoje umiejętności prezentuje też w licznych programach telewizyjnych, filmach i w wywiadach prasowych. 
Opracował autorską metodę „IMAGOTERAPII" indywidualnej i zbiorowej terapii hipnotycznej w połączeniu z technikami duchowymi, regresją reinkarnacyjną, podróżami astralnymi poza ciałem i w inne rzeczywistości, włącznie z progresją wieku - jasnowidzeniem w hipnozie. 
Więcej informacji o dr Andrzeju Kaczorowskim można przeczytać w encyklopedii leksykonu „Who is Who", oraz "Encyklopedii Oxford" najpopularniejszych osobistości w Polsce. 

 

******************

Dr Tadeusz Niedźwiadek  – lekarz medycyny ogólnej – nauczyciel akademicki, oraz  konsultant medyczny trylogii     A. Kaczorowskiego o Reinkarnacji w hipnozie  
szkoła hipnozy wrocław

Przez kilka lat asystował dr. Kaczorowskiemu, szczególnie przy problemach nałogów alkoholi i narkotyków. W gabinecie hipnozy w Poliklinice MSW we Wrocławiu ściśle uczestniczył w seansach osób po wypadkach, tragediach życiowych. Do dziś bierze czynny udział w seansach doświadczeń z inną rzeczywistością, gdzie pacjenci opowiadają o wpływie wizji istoto duchowych, bytów na ich życie. Te badania są przeprowadzane w obecności również psychologów. Będą one przedmiotem relacji – opisów w następnej książce o innej rzeczywistości, która jest w przygotowaniu.

Dr Tadeusz Niedźwiadek, wieloletni, emerytowany dyrektor ośrodków medycznych, lekarz, praktyk i nauczyciel. Jest wykładowcą na kursach i szkoleniach oraz warsztatach autorstwa dr Andrzeja Kaczorowskiego dla zaawansowanych kadr psychologów, pedagogów, lekarzy i fizjoterapeutów i terapeutów. Jego dotychczasowa wiedza i doświadczenie wieloletniego lekarza ma istotne znaczenie w tego typu kursach. 
Dr Tadeusz Niedźwiadek uważa, że:  
Hipnoza daje niezwykłe możliwości, pozwala przecisnąć się do psychiki człowieka, daje możliwość spojrzenia w głąb siebie, poczucia tego, co tak naprawdę w nas siedzi, co nami kieruje, a przykre wydarzenie z przeszłości pozwala wymazać z naszej świadomości. Moje obserwacje pracy A. Kaczorowskiego i poznanie jego autorskiej metody imagoterapii pokazały, że stan uzyskany w hipnozie tą metodą jest połączeniem rozmaitych stanów emocjonalnych i duchowych. Terapia taka jest oparta na ścisłej współpracy hipnoterapeuty z pacjentem. 
Opanowanie i stosowanie hipnozy wyklucza jakąkolwiek amatorszczyznę. Profesjonalizm jest elementem absolutnie koniecznym, nawet jeśli zamierza się wykorzystywanie hipnozy jedynie w celach prywatnych. Każdego, kto chce posiąść wiedzę z tej dziedziny, czeka przekazywanie kolejnych etapów nauki. A jednym podstawowych będzie opanowanie wiadomości z fizjologii i anatomii człowieka. Wiedza ta powinna dać informację o funkcjonowaniu układu nerwowego w powiązaniu z gruczołami wydzielającymi hormony czyli o neurohormonalnej regulacji organizmu. 
Kolejnym etapem to zapoznanie się z podstawami psychologii oraz roli indukcji werbalnej 
w hipnozie. 
Ważną sprawą musi być umiejętność  słuchania podczas rozmowy z pacjentem (zebranie wywiadu i wysłuchanie problemu człowieka szukającego pomocy). Często trzeba usłyszeć to co pacjent chce powiedzieć, ale o tym nie mówi z różnych przyczyn. 
Ważną rolę w hipnozie odgrywa sugestia czyli oddziaływanie na stan psychiczny.  Trzeba również poznać przeciwwskazania np. zaburzenia osobowości czy schizofrenia itp. 
Przy każdej terapii trzeba korzystać z pomocy profesjonalnych specjalistów, którzy są odpowiednio przygotowani i przestrzegają kodeksu etycznego, który obowiązuje w psychoterapii. 
Hipnoterapia, tak jak każda inna forma terapii jest skuteczna, jeśli terapeuta jest osobą kompetentną, i  pacjent ma do niego zaufanie, czuje się bezpiecznie, otwiera się, jest odprężony i zrównoważony, widzi  efekt pracy. Osiąga on cele, które zostały ustalone na początku terapii. 
Osoby chcące zdobywać wiedzę z tej dziedziny powinny się poważnie zastanowić, czy potrafią spełnić te wymagania. Obowiązuje bowiem zasada: „Primum non nocere”. -  W pierwszym rzędzie nie szkodzić. 

Życzę sukcesów, Dr Tadeusz Niedźwiadek

 

******************
 

Te warsztaty są dla Ciebie

Jeśli chcesz poznać to co w hipnozie najistotniejsze, 

terapia hipnozą wrocław

dowiedzieć się jak mocnym jest narzędziem terapeutycznym, 

poznać transową logikę, opanować strategię terapeutyczną 

pokonywania „oporu”, nauczyć się najskuteczniejszych technik indukcyjnych w pracy psychoterapeutycznej z pacjentami i podopiecznymi oraz  wchodzenia w odmienne stany świadomości i korzystania z 

nich dla poprawy jakości swojego życia… 

 

Zapraszam do lektury moich książek:

„Hipnoza i sen", „Reinkarnacja w hipnozie”, „Reinkarnacja w hipnoterapii”, „Reinkarnacja i hipnoza w terapii”, „Autohipnoza świadoma i nieświadoma” oraz dwóch książek o hipnozie terapeutycznej wydanych w języku rosyjskim dla studentów Instytutu Psychologii i Hipnozy klinicznej.

A także  filmów edukacyjno-szkoleniowych pt. „Hypnosis, „Hipnoza, optymizm i zdrowie", „Hipnoza i inne stany świadomości”, „Hipnoza bliższe poznanie”, „Hipnoza w Piramidach”.

W których zawarte zostały dokumenty z przebiegu seansów hipnotycznych oraz  w prosty sposób przedstawione seanse terapeutyczne, estradowe i szkoleniowe z zakresu hipnozy, hipnologii i hipnoterapii w połączeniu z innymi metodami terapeutycznymi.

Polecam uczestnikom seansów hipnotycznych i pacjentom oraz osobom poddającym się medytacjom, wchodzącym na drogę rozwoju duchowego nagranie na kasecie i CD pt. „Autohipnoza" - synchronizacja półkul mózgowych, która jest pomocna w uzyskaniu stanu relaksacji i medytacji oraz czternaście nagrań autohipnozy dostosowanych do potrzeb nie tylko terapeutycznych. Zapraszam do lektury moich artykułów w miesięcznikach „Crystal" „Uzdrawiacz" oraz medycznych wydawnictwach na temat nie tylko terapii hipnozą ale także zjawisk paramedycznych oraz stanów odmiennej świadomości. 
Zapraszam na kurs (Andrzej Kaczorowski) 

 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów oraz relacji z Profesjonalnego Kursu Hipnozy i Hipnoterapii:

 

 

Doskonalenie umysłu metodą autohipnozy

Wywiad MAJ 2015

Tym razem Michel Rachel, gości w programie specjalistów w zakresie hipnozy i relaksacji: Andrzeja Kaczorowskiego i Jarosława Filipka. Tematem spotkania jest praca z podświadomością, czyli metody doskonalenia umysłu.

 

Zapraszamy również na stronę www.facebook.com/kaczorowski.uk. Znajdą tam Państwo aktualne zdjęcia oraz informacje o wizytach w Londynie.
Bezpłatny wykład oraz zbiorowe seanse uzdrawiające 
hipnoterapii i imagoterapii


Wykłady i zbiorowe seanse uzdrawiające z Kaczorowskim

W czasie spotkania odbędzie się zbiorowy seans uzdrawiający połączony
z innymi technikami hipnozy i hipnoterapii oraz możliwości wykorzystania
podświadomości umysłu.

Kaczorowski prezentuje autorską metodę Imagoterapii w celu wykorzystania potęgi
podświadomości u osób chcących uruchomić własny potencjał umysłowy, pozbyć się
nałogów, znaleźć dobrą pracę, zredukować nadwagę, usprawnić pamięć, osiągnąć
sukces zawodowy i osobisty, powodzenie, zdrowie i dobre samopoczucie.

ZBIOROWE SEANSE TERAPEUTYCZNO I UZDRAWIAJĄCE

 • Kodowanie na sukces zawodowy, osobisty, pieniądze, majątek, dobre samopoczucie,  zwycięstwo w  dyscyplinach sportowych itd.
 • Wydobywanie  ukrytego potencjału umysłowego, psychicznego itp.
 • Kodowanie na zdrowie, wyzbycie się chorób i złego samopoczucia
 • Kodowanie na pozbycie się nałogów, złych nawyków i uzależnień
 • Kursy i warsztaty doskonalenia umysłu metodą „DUMA”
 • Kursy hipnozy i hipnoterapy metodą „IMAGOTERAPII”
 • Indywidualne seanse hipnozy terapeutycznej i Imagoterapii


Celem seansów zbiorowych jest pomoc osobom, które nie mogą skorzystać z indywidualnych seansów, a potrzebują pomocy psychologicznej, duchowej i zdrowotnej.

Podczas spotkania będzie można obejrzeć i kupić książki dr Kaczorowskiego oraz płyty motywacyjne CD i DVD. Będzie można też zapisać się na spotkania indywidualne oraz kurs „DUMA”.


INDYWIDUALNE SEANSE HIPNOZY TERAPEUTYCZNEJ I IMAGOTERAPII

 • Leczenie chorób psychosomatycznych, nerwic, lęków, depresji, itp.
 • Uwalnianie z nałogów alkoholu, nikotyny, narkotyków, mani i innych
 • Redukcja zaburzeń odżywiania przy otyłości, nadwadze, bulimii, anoreksji
 • Wzmocnienie koncentracji i pamięci, nauki języków obcych i nie tylko
 • Doskonalenie umiejętności wypowiadania, zmniejszenie tremy przedegzaminacyjnej
  i tremy przed wystąpieniami publicznymi
 • Motywacja do sukcesów życiowych i rywalizacji w dyscyplinach sportowych i  innych
 • Wzmocnienie poczucia własnej wartości i pewności siebie, odwagi, optymizmu
  i pozytywnego myślenia
 • Wzmacnianie procesów leczenia i uzdrawiania mobilizując własne siły obronne organizmu i psychiki
 • Wzmocnienie systemu odpornościowego, silnej woli życia, chęci powrotu do zdrowia
 • Regresja wieku, reinkarnacyjna, oraz progresja wieku w celach terapeutycznych.


Dr Andrzej Kaczorowski - psycholog - hipnoterapeuta
prowadzi praktykę psychologiczna w Anglii
INERNATIONAL CENTRE OF PSYCHOLOGICAL
HYPNOSIS & HYPNOTERAPY 'HYPNOS-ALFA'Zbiorowy Seans Uzdrawiający Kaczorowskiego w Kościele 2014:


 


Zapisy i więcej informacji:
Tel. w Londynie: 077 439 747 07

kaczorowski.info.pl@gmail.com
Facebook: kaczorowski.info.pl
YouTube: Andrzej Kaczorowski
www.kaczorowski.info.pl

Artykuł dr Andrzeja Kaczorowskiego pt.  "W Przedsionku Snu" Londyńskiego wydawnictwa The Polish Times "Goniec Polski" Nr. 46 z dnia 21 listopada 2014 str. 12

http://issuu.com/goniec.polski/docs/goniec_polski_wyd._553_?e=2301625%2F10246408

 

 

(kliknij aby powiększyć)

(kliknij aby powiększyć)

(kliknij aby powiększyć)

 

(kliknij aby powiększyć)

(kliknij aby powiększyć)

 

(kliknij aby powiększyć)

 

(kliknij aby powiększyć)

(kliknij aby powiększyć)

(kliknij aby powiększyć)

Archiwum wydarzeń z Londynu:

 

(kliknij aby powiększyć)

(kliknij aby powiększyć)

 

(kliknij aby powiększyć)

(kliknij aby powiększyć)

 

Więcej informacji na stronie:

www.londynek.net

Kliknij na niżej wymienione wydarzenia w Londynie:

Facebook Londyn

20 października 2013 - apsik

2 lutego 2014 - londynek

23 marca 2014 - londynek

30 marca 2014 - apsik

 

 
(kliknij aby powiększyć)
 

 

(kliknij aby powiększyć)

 

(kliknij aby powiększyć)

 
(kliknij aby powiększyć)
 
(kliknij aby powiększyć)
 
(kliknij aby powiększyć)
 
(kliknij aby powiększyć)
 
 
(kliknij aby powiększyć)
 
(kliknij aby powiększyć)

Filmy

Rozmowy z Daniłowem

IMAGOTERAPIA KACZOROWSKI&DANIŁOW - PANEL DYSKUSYJNY
Rozmowy z Daniłowem

Kurs DUMA

Jest to kurs dla wszystkich osób chcących uruchomić własny potencjał umysłowy, intelektualny i fizyczny oraz osiągnąć sukcesy życiowe i wykorzystać swoje ukryte możliwości, zdolności i wartości.
Kurs DUMA

Wywiady w Radio i TV

Zapraszam do obejrzenia materiałów filmowych z telewizyjnych nagrań programów TV od 1998 roku oraz audycji radiowych w których zostały przedstawione różne techniki i metody hipnoterapii i hipnozy pokazowej spektakularnej w różnych kontekstach
Wywiady w Radio i TV

Kurs Hipnozy

IMAGOTERAPIA KACZOROWSKI & DANILOW W tych filmach przedstawiono fragmenty szkoleń z profesjonalnego kursu Imagoterapii Kaczorowski&Daniłow dla psychologów, lekarzy, terapeutów, fizjoterapeutów i osób zainteresowanych w pracy z podświadomością.
Kurs Hipnozy

FILMY TELEWIZYJNE I PROGRAMY

apraszam do obejrzenia materiałów filmowych z telewizyjnych nagrań programów TV od 1998 roku w których zostały przedstawione różne techniki i metody hipnoterapii i hipnozy pokazowej spektakularnej w różnych kontekstach.
FILMY TELEWIZYJNE I PROGRAMY

Dostępne płyty

Dostępne książki

hipnoterapia tanio wrocław

top