071 3430797

AKTUALNOŚCI

Opinia dr Jana Pokrywki

Opinia Doktora Jana Pokrywki

 

Oto kilka znamiennych słów znanego w naszym regionie lekarza doktora Johna Rovera zajmującego się od ponad 25 lat wyłącznie Akupunkturą i metodami naturalnymi na temat poruszanymi w tej książce zagadnieniami:

Sprawy, którymi na co dzień zajmuje się Pan Doktor Andrzej Kaczorowski z Wrocławia są dla ludzi niesamowicie ważne. Robi to z wielkim poświęceniem, coraz doskonalszą fachowością i dużym zaangażowaniem. Te trudne, a zarazem bardzo ciekawe sprawy opisywane są w niniejszej książce. Zagadnienia te nierzadko decydują o tym czy człowiek ten będzie żył na tym materialnym świecie, czy z niego odejdzie.

Opisywanymi w książce zagadnieniami, przez całe wieki, zajmowały się najtęższe umysły wszystkich cywilizacji całego świata oraz najinteligentniejsi ludzie (szamani, czarownicy) ludów tak zwanych nie cywilizowanych, cokolwiek miało by to znaczyć, gdyż tak na prawdę nie ma i, jestem o tym głęboko przekonany, nigdy nie było ludów nie cywilizowanych.

Po prostu ich cywilizacja dostosowała się do konkretnych warunków w których istniała. O cywilizacji ludów wcale bowiem nie decydują wielkie budowle, pismo, pamiątki wykopaliskowe itp., o cywilizacji decyduje to, co elity tych cywilizacji miały lub nadal mają w swoich głowach, i na ile to, to, pozwala członkom ich cywilizacji optymalnie przeżyć swoje życie na tym świecie.

Tak na prawdę, terminowi „ludy nie cywilizowane” w dzisiejszej dobie najbardziej odpowiadają wielkie gromady ludzkie tak zwanej „kultury supermarketów”.

Zagubione, zabłąkane dusze, które po śmierci ziemskiej „pałętają się” wśród żywych, często zalęknione, często nie zdające sobie sprawy ze swojej sytuacji i ze swojej smierci, stopniowo, proporcjonalnie do wyczerpywania się ich energii, którą zabrali z sobą z opuszczonego ciała, coraz bardziej sfrustrowane, z wielkim poczuciem beznadziejności swojej sytuacji, to w dzisiejszej dobie coraz częstsza rzeczywistość duchowa.

W tej trudnej dla siebie sytuacji byty te przyjmują różne postawy zależnie od swoich skłonności za życia ziemskiego, albo żebraka, rozbójnika, oszusta, itp., a wszytko po to, by od żyjących zdobyć choć trochę energii życiowej CZI.

Kogo o nią proszą? Oczywiście najłatwiej najbliższych, których za życia znały, bądź nieznajomych, jednak bardzo podobnych do siebie ludzi. Działa tu zasada podobne przyciąga podobne.

Pełnym współczucia pouczeniem, z zastosowaniem „zręcznych środków” - jak nauczał Budda - Pan Andrzej Kaczorowski wespół z grupą jego znakomitych współpracowników rozplątuje te „węzły Gordyjskie” dusz zaplątanych w ziemskie zaszłości poznając i płacąc cenę, jaką chcą te byty za opuszczenie cierpiących ludzi.

Na co przeważnie cierpią ci ludzie, których nawiedzają wspomniane dusze? Najczęściej są to różne depresje, fobie i ciężkie nerwice, a często i zaburzenia psychiczne.

Pan Andrzej Kaczorowski swoimi osiągnięciami wpisuje się w wieczną i bogatą tradycję wszystkich ludów i języków świata wśród tych co los cierpiących ludzi i ich dusz nie jest obojętny a ponadto ma „zręczne środki” by tym cierpieniom niejednokrotnie skutecznie zaradzić.

Dr Jan Pokrywa lek. med. 

 

Filmy

Rozmowy z Daniłowem

IMAGOTERAPIA KACZOROWSKI&DANIŁOW - PANEL DYSKUSYJNY
Rozmowy z Daniłowem

Kurs DUMA

Jest to kurs dla wszystkich osób chcących uruchomić własny potencjał umysłowy, intelektualny i fizyczny oraz osiągnąć sukcesy życiowe i wykorzystać swoje ukryte możliwości, zdolności i wartości.
Kurs DUMA

Wywiady w Radio i TV

Zapraszam do obejrzenia materiałów filmowych z telewizyjnych nagrań programów TV od 1998 roku oraz audycji radiowych w których zostały przedstawione różne techniki i metody hipnoterapii i hipnozy pokazowej spektakularnej w różnych kontekstach
Wywiady w Radio i TV

Kurs Hipnozy

IMAGOTERAPIA KACZOROWSKI & DANILOW W tych filmach przedstawiono fragmenty szkoleń z profesjonalnego kursu Imagoterapii Kaczorowski&Daniłow dla psychologów, lekarzy, terapeutów, fizjoterapeutów i osób zainteresowanych w pracy z podświadomością.
Kurs Hipnozy

FILMY TELEWIZYJNE I PROGRAMY

apraszam do obejrzenia materiałów filmowych z telewizyjnych nagrań programów TV od 1998 roku w których zostały przedstawione różne techniki i metody hipnoterapii i hipnozy pokazowej spektakularnej w różnych kontekstach.
FILMY TELEWIZYJNE I PROGRAMY

Dostępne płyty

Dostępne książki

hipnoterapia tanio wrocław

top