071 3430797

AKTUALNOŚCI

KURS DUMA

 

 

ZAPRASZAM NA JEDNODNIOWY KURS
IMAGOTERAPII - POZYTYWNEGO MYŚLENIA I DZIAŁANIA
" IMAGO KACZOROWSKIEGO "
p.t. " MYŚLI UZDRAWIAJĄ - MYŚLI ZABIJAJĄ "

Jest to kurs, który daje klucz do podświadomości w celu uzyskania większych możliwości tkwiących w nieświadomości.

Kurs prowadzą :
dr Andrzej Kaczorowski
mgr Jarosław Filipek

 


 

Kurs odbywa się we Wrocławiu przy ul. Gostyńskiej 13


Bliższe informacje u Organizatora Kursu - pani Izabeli Kaczorowskiej
tel. 71/343 07 97 lub kom. 601 99 70 17

ZAPRASZAMY

 

.....................................................................................................................................................

KURS DUMA

Odbywa się pod koniec każdego miesiąca w soboty.

Terminy spotkań ustala kierownik kursu Izabela Kaczorowska

informacje jak niżej.

(kliknij aby powiększyć obrazek)

 

Trening Samokontroli Umysłu

DUMA” Kaczorowskiego

 

Kurs Doskonalenia Umysłu Metodą Autohipnozy

kluczem do twoich ukrytych możliwości.

Jest to kurs dla wszystkich osób chcących uruchomić własny potencjał umysłowy i fizyczny oraz osiągnąć sukcesy życiowe i wykorzystać swoje ukryte możliwości i zdolności. Kurs pozwala:

- Wyzbyć się zbędnych nawyków, stereotypów, uzależnień

- Zwiększyć poczucie własnej wartości , pewności siebie, odwagi w działaniu i myśleniu, osiąganiu sukcesu życiowego, finansowego, zawodowego i

- Nauczyć się właściwego zarządzania swoim czasem oraz planować udany dzień i uporządkować wszystkie sprawy.

- Osiągać sukcesy w nauce, pracy zawodowej, poznawanie nowych osiągnięć w różnych dziedzinach życia.

- Poznać nowe techniki medytacji, wizualizacji, kontemplacji, relaksu w autohipnozie oraz odmiennych stanów świadomości: alfa i theta.

- Wydobyć ukryty potencjał umysłowy, intelektualny oraz zwiększyć swój iloraz inteligencji i poszerzyć możliwości intuicyjne i kreacyjne.

- Zachować spokój ducha i jasność myślenia w każdej sytuacji oraz nauczyć się efektywnego rozwiązywania problemów, usprawnić zdolności językowe.

 

Na kursie nauczysz się nowych technik autohipnozy,

pracy z umysłem świadomym i nieświadomym,

w tym z podświadomością i nadświadomością.

 

Poznasz różnicę między stanem aktywności mózgu (świadomego myślenia), a podświadomości (abstrakcyjnego myślenia) oraz uruchomisz swój umysł na intuicję, telepatię i jasnowidzenie.

Poznasz możliwości i ukryte zdolności twojego umysłu z wykorzystaniem bogactwa twojej podświadomości i potęgi umysłu w celach uzdrawiania i leczenia ciała, duszy i umysłu.

Nauczysz się sam wprowadzać w stan autohipnozy w celu pracy ze swoją podświadomością , kontroli nad procesami fizjologicznymi, biochemicznymi i energetycznymi organizmu oraz uzdrowienia swoich:

- dolegliwości, chorób psychosomatycznych, stresów, lęków, nerwic, nadpobudliwości, depresji, bezsenności, problemów emocjonalnych, bólów niewiadomego pochodzenia – nerwobólów oraz stanów po stresowych, po traumatycznych przeżyciach itp.

- problemów z odżywianiem przy nadwadze, otyłości, bulimii i anoreksji włącznie z odkrywaniem przyczyn.

- problemów z uzależnieniami alkoholu, papierosów, narkotyków, hazardu oraz różnego rodzaju manii i innych szkodliwych nałogów.

- wzmocnienia pamięci, koncentracji i procesów efektywnego uczenia się (również języków obcych), zmniejszenia tremy przedegzaminacyjnej i przed publicznym wystąpieniem oraz umiejętności przemawiania w czasie wystąpień publicznych.

- wyciszenie umysłu, ciała i duszy, obniżenie metabolizmu, normalizacja ciśnienia krwi, odprężenie fizyczne i umysłowe, usunięcie nadmiernego stresu oraz napięcia i usztywnienia ciała.

- kodowania na sukces, pieniądze, majątek, zdrowie, dobre samopoczucie, zwycięstwo, także w dyscyplinach sportowych, biznesu, bogactwa, przedsiębiorczości i nie tylko.

- wzmocnienie procesu leczenia i uzdrawiania w celu mobilizowania sił obronnych organizmu oraz systemu odpornościowego, silnej woli życia, chęci powrotu do zdrowia, poczucia wiary w siebie, wyzwolenia optymizmu, pozytywnego myślenia i działania.

Kurs Samokontroli Umysłu „DUMA” Kaczorowskiego pomoże ci również nawiązać kontakt ze światem duchowym i zrozumieć swój program życiowy oraz poznać swoją przyszłość i cel życia.

Nauka samodzielnego posługiwania się umysłem za pomocą technik dr Andrzeja Kaczorowskiego : Autohipnozy „DUMA” oraz „Imagoterapii” pozwoli ci realizować własne programy i cele życiowe oraz marzenia.

 

Techniki dr Kaczorowskiego „DUMA” to wielki krok do przodu dla ludzi o otwartym umyśle. Jest to inwestycja w Twoją przyszłość, sukces, zdrowie, finanse, dobrobyt, naukę, dobre samopoczucie i zmianę dotychczasowego życia na lepsze i efektywniejsze.

Metoda „DUMA” Kaczorowskiego to jest to czego potrzebuje nie tylko twoja logiczna świadomość, ale najbardziej twoja podświadomość, która jest nieodkrytą potęgą twojego umysłu.

 

Zamknij oczy i zapytaj swoją podświadomość,

a ona odpowie na „TAK”. To DUMA dla Ciebie.

 

Trening Samokontroli

I Doskonalenia Umysłu

"DUMA" Kaczorowskiego

 

Wywiad z dr Andrzejem Kaczorowskim

przeprowadził

red. Wiktor Stefański

 

red. Proszę powiedzieć na czym polega Państwa kurs Treningu Umysłu “DUMA”?

 

ad. Jest to kurs dla wszystkich osób chcących uruchomić własny potencjał umysłowy i fizyczny oraz osiągnąć sukcesy życiowe i wykorzystać swoje ukryte możliwości i zdolności.

Kurs pozwala:

 
-Wyzbyć się zbędnych nawyków, stereotypów, uzależnień

- Zwiększyć poczucie własnej wartości , pewności siebie, odwagi w działaniu i myśleniu, osiąganiu sukcesu życiowego, finansowego, zawodowego i osobistego.

- Nauczyć się właściwego zarządzania swoim czasem oraz planować udany dzień i uporządkować wszystkie swoje sprawy.

- Osiągać sukcesy w nauce, pracy zawodowej, poznawanie nowych osiągnięć w różnych dziedzinach życia, nauki i wystąpień publicznych.

- Poznać nowe techniki medytacji, wizualizacji, kontemplacji, relaksu w autohipnozie oraz odmiennych stanów świadomości: alfa i theta.

- Wydobyć ukryty potencjał umysłowy, intelektualny oraz zwiększyć swój iloraz inteligencji i poszerzyć możliwości intuicyjne i kreacyjne.

- Zachować spokój ducha i jasność myślenia w każdej sytuacji oraz nauczyć się efektywnego rozwiązywania problemów, usprawnić zdolności językowe.

Na kursie można nauczyć się nowych technik pracy z umysłem świadomym i nieświadomym w tym w z podświadomością i nieświadomością.

 

red. Wiem, że w Anglii , a szczególnie w Londynie, Panski kurs cieszy się dużym powodzeniem. Jakie osoby uczestniczą w Pańskich treningach?

 

ad. Trening Samokontroli i Doskonalenia Umysłu metodą Autohipnozy “DUMA” opracowałem na bazie dotychczasowej mojej wiedzy psychologicznej I duchowej oraz praktycznego zastosowania hipnoterapii w połączeniu z moją autorską metodą “Imagoterapii”.

 

Kurs – warsztaty DUMA rozpocząłem w Polsce od maja 2010 roku.

I tutaj wspólnie z mgr Jarosławem Filipkiem prowadzimy cykliczne zajęcia we Wrocławiu. Współpraca z panem Jarkiem daje wyśmienite efekty szkoleniowe, ponieważ on prowadzi zajęcia relaksacji, wizualizacji z wyobraźnią pobudzając twórczą wyobraźnię uczestników kursu. A przy tym uczy jak można samemu wyobraźnią tworzyć nowe konstruktywne myślokształty I pozbyć się starych obrazów I nawyków.

Planuję że, w najbliższym czasie mgr Jarosław Filipek będzie jako nauczyciel – instruktor prowadził zajęcia samodzielnie wg mojej autorskiej metody “DUMA” na terenie Polski.

Oczywiście w przyszłości będziemy szkolić następnych nauczycieli.

Tak. Rzeczywiście, w Londynie I innych miastach Anglii kurs “DUMA” cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych rodaków, którzy mają większe problemy adaptacji wśród innych narodowości na poziomie mentalnym I kulturowym.

Jak wiemy, ażeby zaadoptować się w kulturze zachodniej należy zmienić naszą mentalność polską w której jesteśmy wychowani I byliśmy programowani przez nasze rodziny, szkoły I społeczeństwo.

I ten problem dotyczy najczęściej naszych rodaków. Na Zachodzie trzeba być nie tylko dobrym, ale bardzo dobrym ażeby uzyskać dostateczny poziom społeczny, zawodowy I kulturowy.

Młodzi ludzie w Anglii poszukują tego typu kursów I porad psychologicznych poto, ażeby pracować nad sobą I zmieniać się . W Anglii organizacją kursów I szkoleń “DUMA” zajmuje się red. Robert Gajdziński. A w szkoleniach asystuje podobnie jak w Polsce nauczyciel – instruktor bioenergoterapeuta Zbigniew Jeruzal.

Tego typu kursy organizowałem również w Kanadzie -w Toronto, w Moskwie, Wilnie, Czechach I na Ukrainie. Z czasem będziemy rozwijać je w większym zakresie.

Zauważam, że w kursach uczestniczą ludzie młodzi chcący zmienić swoją przyszłość na sukces , zdrowie, finanse, dobrobyt, naukę, dobre samopoczucie, a przy tym zmienić swoje życie na lepsze dokonując zmiany w sobie.

 

red. Skąd powstał pomysł na tego typu kurs?

 

ad. Pomysł na seminarium DUMA nosiłem w sobie przez kilka lat wcześniejszej praktyki zawodowej w zakresie hipnozy , hipnoterapii I autohipnozy.

Jako psycholog - hipnoterapeuta udzielam porad wielu ludziom, z różnymi problemami,

Moi klienci, pacjenci mają jeden główny problem, nie są zadowoleni ze swojego życia i mają kłopoty z odnoszeniem sukcesów osobistych, rodzinnych i zawodowych.

Spotykam osoby z niskim poczuciem swojej wartości i pewności siebie, odwagi do działania, kreatywności, zadowolenia z życia, optymizmu, a szczególnie w młodym wieku około 30 lat, którzy nie wiedzą co mają robić w życiu.

Przy tym wszystkim brak im sukcesu życiowego, zawodowego I osobistego. Najczęściej są to osoby z wykształceniem wyższym, a nawet po trzech fakultetach, z żadnym konkretnym zawodem I celem życiowym oraz zawodowym.

Im więcej mają zawodów, są bardziej wykształceni, tym mniej przystosowani do życia i trudniej im odznaleźć się w życiu.

A przy tym tracą poczucie swojej wartości i pewności siebie oraz zadowolenia, zatracając cel życia i wiarę w siebie.

 

red. Czy w takim przypadku kurs "DUMA" jest pomocny?

 

ad. Uważam, że człowiek postępowy, odważny, otwarty na siebie, a przede wszystkim pewny siebie potrafi zdobyć jedno najdalej dwa wykształcenia i niekoniecznie muszą to być wyższe uczelnie, na najwyższym poziomie.

I wówczas poprzez poczucie swojej wartości i pewności wziąć się do pracy, takiej oczywiście, w jakiej mogą się odnaleźć zgodnie ze swoim kierunkiem wykształcenia , bo przecież wykształcenie i wiedza zdobyte na uczelni predysponuję młodego człowieka do rozwijania się w życiu zawodowym.

Zauważam, że osoby nawet z wykształceniem zawodowym nie mają problemu z pracą I adaptacją zawodową. Często mówię do słuchaczy, “jeżeli odnajdziesz swój zawód I pokochasz swoją pracę to całe życie nie będziesz pracował, bo praca będzie dla ciebie przyjemnością a nawet hobby.”

 

red. A czym się różni Pana metoda “DUMA” od innych technik.?

 

ad. Poznając w międzyczasie różne metody doskonalenia umysłu zrozumiałem, dlaczego po ich ukończeniu nie wszyscy odnoszą sukcesy.

Postanowiłem pomóc tym ludziom, uświadamiając im jak działa umysł i co powoduje ich problemy (jakie sytuacje, emocje) . Właśnie, dlaczego umysł człowieka na poziomie podświadomości wprowadza automatycznie blokady w postaci programu samorealizującego się., najczęściej sprzecznego z zapotrzebowaniem świadomego umysłu.

Podświadomość kieruje się własnym programem z przeszłości, a nawet z poprzednich wcieleń i w ten sposób wprowadza blokady na nasze potrzeby życiowe tu i teraz.

Dlatego pokazuję na zajęciach jak sobie z tym poradzić, aby doprowadzić do spokoju umysłu, wyciszenia i konstruktywnego działania Bo przecież świadomy umysł służy nam do myślenia, działania i utrzymania woli przetrwania, a przede wszystkim służy w tym wszystkim naszej nieświadomości, która ma swój wcześniej założony program realizacji planu życiowego tu i teraz. W takim stanie każdy pomysł na zmianę czy sukces ma duże szanse realizacji. Techniki DUMA mają za zadanie rozwinięcie swoich przemyśleń, doświadczeń i potrzeb.

Jest wiele technik pracy z umysłem Swiadomym i Nieświadomym opracowanych na podobnych zasadach. Moja metoda „DUMA” została opracowana na praktycznych zastosowaniach codziennej pracy z pacjentem w każdym zakresie hipnoterapii indywidualnej:

 

LECZENIE chorób psychosomatycznych, zaburzeń psychoseksualnych, oziębłości, nerwic, lęków, stanów postresowych, depresji, tików, bezsenności, napięć emocjonalnych, zaparć, bruksizmu, astmy oskrzelowej, bólów niewiadomego pochodzenia oraz regulowanie ciśnienia tętniczego krwi.

UWALNIANIE z nałogów alkoholu, tytoniu, narkotyków, pociągu do hazardu, komputeromanii, kleptomanii, seksomanii i innych - wraz z usuwaniem przyczyn.

REDUKCJA zaburzeń odżywiania poprzez autohipnozę skierowaną na nadwagę, otyłość, bulimię i anoreksję - włącznie z usuwaniem przyczyn.


WZMACNIANIE pamięci, koncentracji i procesu efektywnego uczenia się - doskonalenie umiejętności łatwego wypowiadania się, zmniejszanie tremy egzaminacyjnej, tremy przed zgromadzeniem, doskonalenie umiejętności przemawiania na wystąpieniach publicznych.
 

WZMACNIANIE procesu leczenia i uzdrawiania w celu zmobilizowania sił obronnych organizmu, usuwanie bólu po przebytych chorobach, zabiegach, operacjach, wypadkach oraz bólu niewiadomego pochodzenia o podłożu nerwowym, psychicznym.

PRZYPOMINANIE zapomnianych sytuacji i rzeczy w autohipnozie, traumatycznych przeżyć, wypadków, zdarzeń wywołanych przyczynami zewnętrznymi, zapomnianych wskutek amnezji, utraty przytomności itp.

ZAPOMINANIE nieprzyjemnych przeżyć i sytuacji życiowych, trudnych zdarzeń, przykrych zawodów miłosnych, traumatycznych przeżyć itp.

ZWIĘKSZANIE sprawności seksualnej, usuwanie przyczyn zahamowań seksualnych, oziębłości, stymulacja zaburzeń o podłożu nerwicowym, psychicznym.

WZMACNIANIE systemu odpornościowego, silnej woli życia, chęci powrotu do zdrowia, poczucia wiary w siebie, wyzwolenie optymizmu i pozytywnego myślenia i działania.

ANALGEZJA - znieczulenie bólów czasowych, trwałych w formie przytłumionego bólu, wywołanie niewrażliwości na ból w czasie zabiegów na organizmie.

REGRESJA wieku, cofanie pamięcią w wstecz do dzieciństwa w celach terapeutycznych.

REGRESJA - reinkarnacja w celach terapeutycznych i poznawczych; cofanie wstecz w inny wymiar.

PROGRESJA wieku - wywoływanie przyszłości, tzw. jasnowidzenie w hipnozie.

Zauważyłem w ostatnich czasach duże zapotrzebowanie na hipnoterapię indywidualną osób zestresowanych, depresyjnych, nieufnych, zamkniętych w sobie, z nałogami alkoholu, narkotyków, z myślami samobójczymi i destrukcyjnymi, zagubionych w obecnej transformacji ekonomiczno – politycznej, poszukujących rozwiązania swoich problemów zdrowotnych, psychologicznych, życiowych, zawodowych, społecznych, finansowych, rodzinnych i osobistych.

Dlatego uważam, że każdy potencjalny pacjent już po pierwszym seansie indywidualnym ze mną może sam pracować nad swoim problemem używając nagrań autohipnozy oczywiście, po ukończeniu kursu „DUMA”.

 

red. Wobec powyższego, na zakończenie proponuję podać gdzie osoby zainteresowane mogą zasięgnąć więcej informacji. A ja osobiście już dzisiaj zgłaszam swój udział w najbliższym treningu Samokontroli i Doskonalenia Umysłu „DUMA”.

 

ad. Doskonale, Oczekuję, że opisze Pan osobiście przebieg kursu i swoje wrażenia .

Zainteresowanym osobom polecam stronę www.kaczorowski.info.pl

Facebook: www.facebook.com/kaczorowski.info

tel. 601 99 17 70 i Gabinet – Wrocław: 71 343 07 97

 

red. Dziękuję za tak obszerny i wyczerpujący wywiad.

rozmowę przeprowadził red. Wiktor Stefański

Warszawa 2. 03. 2012r. 

 

Organizatorzy Kursu:

 

Izabela Kaczorowska

tel. (71) 343 07 97  mail: kurs.hipnoza@gmail.com

 

Gabinet Hipnozy i Hipnoterapii

Wrocław, ul. Gostyńska 13

Tel. 71/ 343 07 97 , kom. 601 99 70 17

Filmy

Rozmowy z Daniłowem

IMAGOTERAPIA KACZOROWSKI&DANIŁOW - PANEL DYSKUSYJNY
Rozmowy z Daniłowem

Kurs DUMA

Jest to kurs dla wszystkich osób chcących uruchomić własny potencjał umysłowy, intelektualny i fizyczny oraz osiągnąć sukcesy życiowe i wykorzystać swoje ukryte możliwości, zdolności i wartości.
Kurs DUMA

Wywiady w Radio i TV

Zapraszam do obejrzenia materiałów filmowych z telewizyjnych nagrań programów TV od 1998 roku oraz audycji radiowych w których zostały przedstawione różne techniki i metody hipnoterapii i hipnozy pokazowej spektakularnej w różnych kontekstach
Wywiady w Radio i TV

Kurs Hipnozy

IMAGOTERAPIA KACZOROWSKI & DANILOW W tych filmach przedstawiono fragmenty szkoleń z profesjonalnego kursu Imagoterapii Kaczorowski&Daniłow dla psychologów, lekarzy, terapeutów, fizjoterapeutów i osób zainteresowanych w pracy z podświadomością.
Kurs Hipnozy

FILMY TELEWIZYJNE I PROGRAMY

apraszam do obejrzenia materiałów filmowych z telewizyjnych nagrań programów TV od 1998 roku w których zostały przedstawione różne techniki i metody hipnoterapii i hipnozy pokazowej spektakularnej w różnych kontekstach.
FILMY TELEWIZYJNE I PROGRAMY

Dostępne płyty

Dostępne książki

hipnoterapia tanio wrocław

top