071 3430797

AKTUALNOŚCI

Opinia Romana Rybackiego

SUGESTIE W NAGRANIACH AUTOHIPNOZY KACZOROWSKIEGO

Autor Roman Rybacki.

Roman Rybacki - właściciel VICTOR 11 - wydawnictwa z Najlepszą Muzyką Relaksacyjną.      Działaniem dźwięku muzyki na psychikę człowieka i jego organizm zajmuje się od 8 lat. Świadomą psychoedukację prowadzi od 1993 roku. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych prowadził gabinet terapeutyczny w oparciu o Regresing metodą Leszka Żądło. Od 2001 roku zainicjował wydawnictwo relaksacyjne, które do dnia dzisiejszego zajmuje się profesjonalną promocją takich dziedzin jak medycyna naturalna, psychoterapia, ezoteryka, relaks w Welles &. Spa i pokrewnych. Wciąż rozwijająca się firma sięga coraz wyższych poziomów spełniając oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów.


Czy zastanawialiście się czym byłby świat bez muzyki? To chyba największe źródło inspiracji i piękna nie tylko dla artystów! Muzyka wywołuje rozmaite emocje: radość, wzruszenie, melancholię. Muzyka koi, łagodzi obyczaje... Wyzwala ogromną energię również twórczą! Ponad „rozładowaniem" napięć każdy z Was ma swoje ulubione style, gatunki dźwięków, melodii, które w zwyczajny sposób upiększają swym brzmieniem życie.

Przypomnijcie sobie muzykę, która Was kiedyś wyjątkowo wzruszyła. Być może mieliście wtedy dreszcze na plecach, rozjaśniała twarz, a z oczu popłynęły łzy. Możliwe, że towarzyszyły temu silne wspomnienia. Byliście wtedy wzruszeni i bardzo, bardzo szczęśliwi, a cały świat należał do Was. Taką reakcję wywołała siła wibracji dźwięków muzyki, której słuchaliście.

Podobnych wrażeń można doświadczyć słuchając muzyki relaksacyjnej, która jest podkładem sesji hipnotycznych dr Kaczorowskiego.

Piękne linie melodyjne, sugestie hipnotyczne oraz subtelnie wplecione dźwięki natury w doskonały sposób wpływają na redukcję napięć oraz wyciszenie umysłu. Praktycznie, wszędzie obecna muzyka, w doskonały sposób kształtuje bądź odzwierciedla wnętrze ludzkiej osobowości.

Myśli warunkują samopoczucie. Okoliczności zewnętrzne to tylko okoliczności zewnętrzne i w każdej chwili (jakże często zależy to tylko od nas) mogą ulec zmianie. Myśli powstają w nas - w nas mają źródło. Jeśli nauczymy się nad nimi panować jesteśmy w stanie zmienić ważny dla nas obszar rzeczywistości.

Jednym ze sposobów pracy nad myślami są afirmacje a odpowiednio (jako podkład) dobrana do nich muzyka, wzmacnia oczekiwany, terapeutyczny efekt.

Afirmacje są to zdania wypowiadane w takiej formie aby służyły założonym, indywidualnym celom oddziałując na podświadomość. Mają dużą siłę oddziaływania i są bezpieczne. Warunkiem ich skuteczności jest pozytywny wydźwięk i tworzenie w sposobie myślenia korzystnych zmian, a w końcowym efekcie - wykreowanie lepszego życia.

Bywają sugestie negatywne, ale właśnie dlatego istnieje potrzeba uczenia ludzi, jak stosować słowo w celach pozytywnych zmian w myśleniu, aby nie pogłębiać swoich problemów poprzez brak właściwego przewodnika.

Autohipnozy opracowane przez dr Andrzeja Kaczorowskiego spełniają warunki tak na formie prostoty dobranych słów ( a więc mogą być zrozumiałe i przyjęte przez osoby bez specjalistycznej wiedzy psychologicznej) jak i estetycznych założeń pracy z umysłem drugiego człowieka.


 

Toruń czerwiec 2009r. Roman Rybacki

Wydawnictwo Victor 11


 

 

Filmy

Rozmowy z Daniłowem

IMAGOTERAPIA KACZOROWSKI&DANIŁOW - PANEL DYSKUSYJNY
Rozmowy z Daniłowem

Kurs DUMA

Jest to kurs dla wszystkich osób chcących uruchomić własny potencjał umysłowy, intelektualny i fizyczny oraz osiągnąć sukcesy życiowe i wykorzystać swoje ukryte możliwości, zdolności i wartości.
Kurs DUMA

Wywiady w Radio i TV

Zapraszam do obejrzenia materiałów filmowych z telewizyjnych nagrań programów TV od 1998 roku oraz audycji radiowych w których zostały przedstawione różne techniki i metody hipnoterapii i hipnozy pokazowej spektakularnej w różnych kontekstach
Wywiady w Radio i TV

Kurs Hipnozy

IMAGOTERAPIA KACZOROWSKI & DANILOW W tych filmach przedstawiono fragmenty szkoleń z profesjonalnego kursu Imagoterapii Kaczorowski&Daniłow dla psychologów, lekarzy, terapeutów, fizjoterapeutów i osób zainteresowanych w pracy z podświadomością.
Kurs Hipnozy

FILMY TELEWIZYJNE I PROGRAMY

apraszam do obejrzenia materiałów filmowych z telewizyjnych nagrań programów TV od 1998 roku w których zostały przedstawione różne techniki i metody hipnoterapii i hipnozy pokazowej spektakularnej w różnych kontekstach.
FILMY TELEWIZYJNE I PROGRAMY

Dostępne płyty

Dostępne książki

hipnoterapia tanio wrocław

top